ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 9 PITENIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΕΛΑΣΣΟΝΑ OLYMPUS PATH-F.O.M
2 13 KONTONASIOS DIMITRIOS M M GRC GRC Πρέβεζα
3 29 POULIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Ύδρα
4 35 BOTELIS IOANNIS M GRC GRC KALAMPAKA GIOSOS APOSTOLIDIS REFUGE
5 37 ALEKSANDRI ROULA F W50 GRC GRC CHALANDRI Pilabox
6 47 GIANNOULIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
7 53 KOUKOU AGGELOPOULOU ELEYTHERIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
8 56 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΠΙΕΡΙΑΣ
9 78 TZIKOPOULOS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ
10 86 IOANNIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11 97 AMVROSIADOU OLGA F W40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ B.E.A.M.O.K
12 101 KANAVOURA PARASKEVI F W GRC GRC Λιτοχωρο
13 102 AVDI EVI F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
14 114 ASIKIS STELIOS M M40 GRC GRC Τρίλοφος Θεσσαλονίκης
15 115 VRAKAS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16 118 PANAGOS STAVROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
17 119 KOUSIDOU TATIANA F W GRC GRC Κατερινη
18 123 KYRITSI STAYROULA F W50 GRC GRC ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ
19 126 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ
20 136 EVANGELOU ARGYRIOS M M40 GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ NAVAGIA TEAM
21 139 TSIRAKIDIS CHRISTOS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ
22 148 AVDIS ALEXIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
23 149 KOUTSIMANI EUGENIA F W GRC GRC Λιτόχωρο
24 165 APESSOS SOTIRIS M M40 GRC GRC book and paper BOOK AND PAPER
25 167 FALTZI ALEXANDRA F W GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26 200 DEMETRIOU MELANI F W40 CYP CYP Agioi Trimithias
27 201 PAPANIKOLAOU SPIROS M M40 GRC GRC Λαμια
28 202 SACHINIDIS XENOFON M M50 GRC GRC Thessaloniki / Θεσσαλονίκη
29 203 KATSOURAS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
30 204 SEIRADAKIS CHARALAPOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΤΟΜΙΚΗ
31 205 PANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC Drapetsona
32 206 BALAMOTI ANNA F W40 GRC GRC Λαρισα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
33 207 SPINGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ ARCADION HOTEL
34 208 VRETTOS GRIGORIOS M M GRC GRC Θήβα Enolab
35 209 STAMOU SPYRIDOULA F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ A.K.O.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
36 210 STATHIS IOANNIS M M60 GRC GRC Κατερινη """ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ """"ΖΕΥΣ""
37 211 ISSARIS GIORGOS M M GRC GRC ΚΛΕΙΔΙ VIP BOX ELITE FITNESS
38 212 LYRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΧΑΛΚΙΔΑ vipbox
39 213 ALEXOPOULOS PAMINOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
40 214 ALEXIOU IOANNIS M M GRC GRC Χαλκίδα ΧΑΛΚΙΔΑ
41 215 TOROSIAN IOANNIS M M GRC GRC Κομοτηνή Iron Team / Rodopi runners
42 216 SIOUTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ -
43 217 PALAIOLOGOU LILA F W40 GRC GRC Περιστερι
44 218 BOTAITIS DIMITRIOS M M GRC GRC Κατερίνη
45 219 KAPETIS ARISTEIDIS M M40 GRC GRC ΛΆΡΙΣΑ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας
46 220 TSAOUSIDIS GEORGIOS M M GRC GRC Λάρισα
47 221 LIOLIOS SPYRIDON M M GRC GRC Katerini katerini
48 222 MICHALOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRD GRC καστορια ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
49 223 KOLKA ALEXANDRA M M40 GRC GRC καστορια ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
50 224 DIMITRIOU DIMITRIOU M M40 CYP CYP Στροβολος