ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon 2024"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 SELETIS DIMITRIS M M GRC GRC Σιάτιστα KASIMIS TRAINING-LASPORTIVA GREECE
2 2 BALAMOTIS VASILIS M M GRC GRC Λαρισα Salomon Hellas
3 3 ELEYTHERIOU DIMITRIS M M GRC GRC Μενεμένη Dynafit
4 6 ZISIS THODOROS M M40 GRC GRC Νικολίτσι Ursa Team-My Bio Πρέβεζα-The Speakers
5 8 PAPAPOSTOLOU SOTIRIOS M M GRC GRC Ιωαννίνων SCOTT Running Greece
6 13 MATRAS SLAWOMIR M M50 POL GRC TRAKHOMAKEDONES SALOMON KROMMIDASTRAIL
7 15 KALOFURIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Μέτσοβο DYNAFIT - URSA TEAM
8 19 ORFANOS MANOS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ KASIMIS TRAINING
9 21 KOURKOURIKIS IOANNIS M M50 GRC GRC KALAMARIA Salomon Hellas
10 22 VASILAKIS STAMATIOS M M GRC GRC ΖΥΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Trail Team Corfu
11 25 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Μεσοποταμία Καστοριάς Mountain training solutions
12 26 TSIAGKAS DIMITRIS M M GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ
13 28 PEKOPOULOS TSIKARDANIS IOANNIS M M18 GRC GRC Θεσσαλονίκη KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
14 29 CHOLEVAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΎ
15 30 KARAPETAKOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ The Runner's Project
16 32 PAPAPOSTOLOU MARIA F W GRC GRC Metsovo DYNAFIT - URSA TEAM
17 33 AVTZOGLOU PETROS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathonRT
18 34 BAPOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19 39 VAGGELIS PAPAS M M40 GRC GRC Λαρισα Vmax training
20 40 ALAFOGIANNIS PANAGIOTIS M M GRC GRC Βέροια BALIOTIS NATURE TRAIL - ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ
21 41 TZENERALIS PETROS M M40 GRC GRC Αθηνα Mad Goats
22 42 KOUTSOGIANNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ Koutso_team
23 43 ZIOGA NIKI F W GRC GRC Λιτόχωρο L_CREW
24 45 FAITAS MARIOS M M GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ TRAIL TEAM CORFU / THE RUNNERS PROJECT
25 50 KAKOURIS MANTADAKIS DIMITRIS M M GRC GRC Νέα Πεντέλη PRIVATE TRAINING By Vasilis Yianniosis
26 51 PITSIKALIS VASSILIS M M40 GRC GRC ATHENS
27 53 CHATZIS ATHANASIOS M M GRC GRC Λαμία Γ. Σ. Αναγέννηση Λαμίας
28 55 VAVLIAKIS VASILEIOS M M GRC GRC Πεύκα Θεσσαλονίκης KOURKOURIKIS GROUP - SOMATEIO EN GNOSI
29 60 MAKROPOULOS IORDANIS M M40 GRC GRC ΧΑΛΚΙΔΑ Nitro2Power ΑΠΣ.Δρομείς Ευβοίας
30 61 UPSON CHRIS M M60 GBR GBR Glasgow Cambuslang Harriers
31 63 MANTZIRIS CHARALAMPOS M M GRC GRC Βόλος ΣΔΥΒ/MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS
32 64 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
33 66 GIANNOUCHOS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS
34 67 PANAGIOTOU LEMONIA F W GRC GRC Χαλάνδρι Neversecond
35 69 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΒΟΛΟΣ Santa Running Team
36 70 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας Kasimis Training
37 73 TSOKOS MICHAIL M M GRC GRC Mitilini KASIMIS TRAINING
38 75 ASLANIDIS SAVVAS M M70 GRC GRC Κούκκος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
39 78 THEODORIDIS THODOROS M M40 GRC GRC Δράμα IRON TEAM by Sideridis
40 79 SAKELLARIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΛΑΜΙΑ Mountain Training Solutions / Trachina
41 82 GERANTONIS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
42 84 ARKOUDIS PROKOPIOS M M50 GRC GRC Kerkyra CORFU MOUNTAIN TRAIL
43 90 VAVAITIS DIMITRIOS M M GRC GRC Κομοτηνή ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου
44 92 DASSIOS VASILEIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Karya olympus trail
45 94 FRAGKOPOULOU KLEOPATRA F W GRC GRC Ορχομενός ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
46 100 SMPILIRIS VASILIS M M40 GRC GRC ΧΑΛΚΙΔΑ Nitro2Power
47 101 VENETIKIDIS DIMITRIS M M60 GRC GRC LITOCHORO Olympus Marathon RT
48 103 NOMIKOS ANTONIS M M50 GRC GRC ARGYROUPOLI ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
49 106 PARASYRIS GIORGOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
50 107 TSAPOUKIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΡΟΔΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ