ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon 2022"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
2 2 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC Γέρακας Dynafit
3 3 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Athens Salomon Hellas
4 5 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
5 6 AZELIS VASILEIOS M M40 GRC GRC Μέτσοβο URSA TEAM
6 7 ZIAKAS AGGELOS M M GRC GRC Ιωάννινα Kasimis Training
7 8 ZISIS THEODOROS M M40 GRC GRC Πρέβεζα Ursa Team -The Speakers - MyBio Πρέβεζα
8 10 SOUGIOLTZOGLOU MICHALIS M M GRC GRC Σέρρες Sougiol team
9 11 SAGKRIOTIS ILIAS M M GRC GRC Βριλήσσια Never Give Up
10 13 ILIADIS CHRONIS M M40 GRC GRC ΠΕΝΤΕΛΗ The Runner's Project
11 14 KALOFYRIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ URSA TEAM
12 15 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Interval team Interval team
13 16 MANIOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Λιβαδεια mountaintrainingsolutions/ΑΚΟΛ
14 17 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Baliotis Nature Trail
15 18 CHASOURAS ALEKSANDROS M M GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
16 19 MATRAS SLAWOMIR M M40 POL GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE KROMMIDASCOACHING
17 20 KARYKAS ALEXANDROS M M GRC GRC Μαρούσι Αττικής Kasimis Training
18 21 GIAZITZIDOU CHRISTINA F W GRC GRC Καστοριά Salomon Hellas
19 23 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC Καλαματα KASIMIS TRAINING
20 26 MALAI MARIA F W GRC GRC Αθήνα The Runner's Project
21 27 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Kifisia Natural High
22 28 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas
23 29 KURITSIS NIKOLAOS M M GRC GRC Λιτόχωρο Fotiadis Coaching
24 31 KSANTHI MARIA F W GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
25 35 VOULGARIS ANDREAS EKTOR M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Santa Running Team
26 36 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC Άρτα
27 39 AVTZOGLOU PETROS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathonRT
28 40 PAPAS VAGGELIS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
29 41 OIKONOMAKIS IOANNIS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30 42 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Καστοριά
31 43 PANAGIOS IOANNIS M M40 GRC GRC Μέτσοβο URSA TEAM
32 44 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΩΣ Santa Running Team
33 45 LYTRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ITEA ITEA RUNNERS / GET FIT ITEA
34 48 TZAVARA NIKOLETA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ KASIMIS TRAINING
35 49 GIANNOPOULOS NIKOLAOS M M GRC GRC Κέρκυρα Trail Team!
36 54 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
37 56 MANOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΠΟΛΗ Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
38 57 OIKONOMAKIS NEKTARIOS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΔΥΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
39 63 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΠΑΤΡΑ
40 64 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Μad Goats
41 69 TSIAPARAS ILIAS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ "The Runner's Project"
42 70 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Τραχινα(1967)
43 72 TSIAPROUNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ALL TERRAIN RUNNERS
44 74 LEONIDAKI STYLIANI F W GRC GRC Metsobo URSA TEAM
45 76 MPITOS DIMITRIS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
46 77 ZAVANTSKI SERGIOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
47 78 ARKOUDIS PROKOPIOS M M50 GRC GRC Kerkyra
48 80 VENETIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ DR3EPANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA
49 85 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
50 93 ASLANIDIS SAVVAS M M60 GRC GRC ΚΟΥΚΟΣ 3Π / ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
51 94 KOROLOGOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
52 95 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
53 96 THEODORAKI MARIA F W40 GRC GRC Drama
54 97 TAMPLIS VASILIS M M GRC GRC Λάρισα
55 102 MENTAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Στυρα Mountain Goat Energy bars
56 103 FRAGGOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ KASIMIS TRAINING
57 104 ANASTASOPOULOS MICHAIL M M50 GRC GRC Παραμυθια ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
58 106 PETRIS SOFIANOS M M GRC GRC Athens STOIXIMAN RUNNING TEAM
59 107 PETRAKIS EMMANOUIL M M GRC GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
60 108 ALAFOGIANNIS PANAGIOTIS M M GRC GRC Βέροια Baliotis Nature Trail-ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ
61 109 ANGOS MICHAIL M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis training group
62 114 PAPADOPOULOS GIORGOS M M GRC GRC Σερρες Sougiol team
63 116 PALAGKAS GIORGOS M M GRC GRC Ελασσονα Kasimis Training
64 121 NASTOS SOTIRIOS M M18 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Doltsi Team
65 122 KRITSOTALAKIS IOANNIS M M40 GRC GRC Ιλιον Krommidas Trail Team - OYK - ΣΔΥΙ
66 123 IOANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Πολύκαστρο ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
67 124 KOUZLAKIDIS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΚΑΒΆΛΑ
68 125 IONITA MIHAIL M M50 ROU ROU PAULESTI Individual
69 126 VARTHOLOMAIOS ARGYRIOS M M GRC GRC Εύοσμος, Θεσσαλονίκη Naousa Vermio Trail
70 127 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας PERIKLIS TRAINING
71 128 POGONETS VSEVOLOD M M50 ISR ISR Modiin
72 130 TSIARGALIS CHRISTOS M M60 GRC GRC Litochoro
73 139 PAPAGEORGIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
74 144 FYGETAKIS STEFANOS M M50 GRC GRC ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
75 146 APERGIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ATHENS 360 ΡΑΝΕΡΣ
76 149 VENETIKIDIS DIMITRIS M M60 GRC GRC LITOCHORO Olympus Marathon RT
77 150 ELLINAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
78 152 PAPALOUKAS AGGELOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ BΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
79 153 TZIMAS CHRISTOS M M50 GRC GRC Πρέβεζα
80 155 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Gosport
81 159 KONTOMINAS PANAGIOTIS M M GRC GRC Νεάπολη Λακωνίας Allterrainrunners
82 163 ATHANASIOU SAKIS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ TΡΑΧΙΝΑ-ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
83 166 TSAKIRIS MARKOS M M GRC GRC ΠΑΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ OSB ENDURANCE TEAM
84 172 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
85 173 PAFOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ
86 175 ALERTAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
87 176 NTAKALETSIS SOKRATIS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Sportifs.gr
88 178 TURKULEVYCH IEVHEN M M40 UKR UKR Kyiv Endurance Scool
89 188 POLIZOULI AIKATERINI F W40 GRC GRC Κοζανη Ανεξάρτητη
90 191 KATMEROU THOMI F W40 GRC GRC Φαρσαλα Vmaxtraining
91 192 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χαλάνδρι Mustuculuru trail team
92 195 KOUTSOUKOS MICHAIL M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ KAIZEN GAMING
93 196 KYRIAKIDIS PLATON M M40 GRC GRC Χρυσούπολη Σ.Δ.Υ.Νέστου - OSB Endurance
94 198 TSAVOS GIANNIS M W40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
95 198 TSAVOS GIANNIS M M40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
96 201 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
97 203 KOTIDIS PANAGIOTIS M M50 SWE SWE Malmö
98 207 FOUKAS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Χρυσουπολη Καβαλας Χρυσουπολη Καβαλας
99 212 BIRNTACHAS SOSIPATROS M M GRC GRC ΔΡΟΣΙΑ/ΑΤΤΙΚΗΣ
100 214 MAKRIS CHARALAMPOS M M70 GRC GRC ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS